Hakkımızda

Hakkımızda

2008 yılından bu yana sektörde olmamız sebebiyle ve 2012 itibari ile Şahin Pleksi olarak genç ve dinamik kadromuzla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Müşteri taleplerine uygun çözümler üreterek yakaladığımız enerjiyle sizler için çözüm odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Alanında uzmanlaşmış ve profesyonel çalışanlarımızla her türlü sistem ve imalatta projelerimiz mevcuttur. Amacımız mevcut kalitemizle müşteri memnuniyetini korumaktır.

Birçok model ve projeyle pleksi merdiven korkulukları alanında sağlam ve güvenilir ürün seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz. Gelişen teknoloji ve standartlar gereğince sektörde zirvedeki konumumuzu koruyarak şık tasarımlar hafif ve kullanışlı malzemeler ile sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Güvenilirlik
İhracat
Ülkede Hizmet

Renkli veya renksiz seçenekleriyle pleksi merdiven korkuluğu son derece dayanıklı olmasıyla bilinir. Buna ek saydam veya yarı saydam seçenekleriyle dilediğiniz şıklığı yakalayabilirsiniz. Cama kıyasla daha dayanıklı ve hafif olan pleksi malzeme seçeneğiyle sizlere hafif bir şıklık sunmaktadır. Fiyat ve her alanda kullanım uygunluğu ile hizmet vermekteyiz. Hizmet anlayışımız üst düzey olmakla birlikte sizlerin de takdirini toplamaya devam etmektedir.  Güçlü finansal yapısıyla tamamıyla yerli üretime odaklı firmamızın geniş ve teknolojik sistemleriyle sektörün ihtiyacı ve istekleriniz doğrultusunda en kaliteli ve en sağlam ürünü üreterek sizleri estetik ve kalitenin buluştuğu noktada birleştirmekteyiz. Pleksi Baba, pleksi dikme, pleksi topuz ve pleksi çubuk uygulamalarıyla hizmet sektörüne katkıda bulunmaktayız. Kendine özgü tasarımlarıyla sizlerin beğenisini de göz önüne alarak kalite ve estetiğin birleşimi için sektöre katkıda bulunarak hedeflerimize doğru hızla ilerlemekteyiz.

0

Yıl Garanti

0

Farklı Kategori

0

Adet Ürün Çeşidi

0

Yerli Üretim

Değerlerimiz

Saygı ve anlayış

Şahinpleksi olarak her alanda; gerek şirket içinde gerekse müşterilere karşı her daim saygılı ve anlayışlıdır.

Bilgi

Pleksi Korkuluk Sistemlerinde uzmanlaştık

Zanaatkarlık

Yüksek kaliteli imalat malzemelerimiz ve ekipmanlarımız, ürünlerimizin esnekliğine katkıda bulunur.

Yenilik

Sürekli olarak yenilikleri takip ediyor ve müşterilerimize en kaliteli ürünleri vadediyoruz.

İş birliği ve yardımseverlik

İş fırsatları yaratan, Türkiye’nin ekonomisine ve refahına katkıda bulunan Türkiye endüstrisine değer veriyoruz.

Tasarım ve işlev

Şık ve işlevsel ürünler geliştiriyoruz.

Ürünlerimiz hakkında sorularınız varsa veya fiyat teklifi almak istiyorsanız bize ulaşın.