Şahinpleksi Tarihçe

 • 2008

  Kuruluş

  Şahin Pleksi olarak pleksi merdiven korkulukları üretmekte olup sektörde isminden sıklıkla bahsedilen firmamız 2008 senesinde sektör ile tanışmıştır

 • 2012

  Faaliyet Başlangıç

  Firmamız tarafından, 2012 yılı itibari ile sektörün zirvesini hedefleyerek müşteri ihtiyaç ve taleplerine yönelik çalışmalarına başlamak amacı ile fabrikamız kurulmuştur.

 • 2015

  Global Ticaret

  Pleksi merdiven korkulukları alanında çalışmalarını yürüten firmamız 2015 yılına gelindiğinde başarısını kanıtlayarak 13 ülkeye seri ihracat yapmaya başlamıştır.

 • 2015

  Seri İhracat

  Uzman yönetim kadrosu ve çalışma personelleri ile bu başarıyı sürdürerek 2019 yılında seri ihracat yaptığı ülke sayısını 24’e yükseltmiştir. Şahin Pleksi firmamız; müşteri ile karşılıklı memnuniyete dayalı çalışmalarını sürdürerek sektörde öncü olmaya devam etmektedir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürünlerimiz hakkında sorularınız varsa veya fiyat teklifi almak istiyorsanız bize ulaşın.

Şahin Pleksi olarak, pleksi korkuluk sektöründe özverili bir şekilde çalışmalarının karşılığını alarak adeta iş alanında öncü bir konumda yer almaktayız. Bu başarıyı sektörün gerekliliklerini yerine getirmek adına teknolojik gelişmeleri takip ederek ve doğru stratejik adımlar atarak sürdürmeyi, gerekli şartlar altında yapılabilecek olan en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışmaktayız. Müşteri istekleri doğrultusunda kişisel yaşam alanlarınızın tasarım ve dekorasyonlarını rahatlıkla bizlere, kalitenin adresi olan Şahin Pleksi ekibine bırakabilirsiniz.

placeholder
Şahin Yıldız
Genel Müdür

Ürünlerimiz hakkında sorularınız varsa veya fiyat teklifi almak istiyorsanız bize ulaşın.