İmalat

Pleksi Korkulut İmalatı

İç mekan-dış mekanda pleksi trabzan, villa ve teras korkuluklar için alüminyum merdiven sistemiyle korkuluk imalat ve üretimi gerçekleştirmekteyiz.

Pleksi Baba ve Dikme İmalatı

Renkli, kabarcıklı, şeffaf ve kaplamalı pleksi seçenekleriyle pleksi dikme ve pleksi baba imalatı alüminyum pleksi merdiven sistemi imalatını gerçekleştirmekteyiz

Pleksi/Akrilik Çubuk İmalatı

Yapı-inşaat, mobilya aydınlatma ürün veya  bileşenlerine yönelik pleksi ekstrüzyon tesisimizde pleksi/akrilik çubuk imalatı yapmaktayız.

Pleksi Topuz ve Dikme Arası İmalatı

Farklı renk ve işlevlerde pleksi topuz ve dikme arası imalatı; paslanmaz veya alüminyum objeli olan pleksi korkuluk bileşenleri imalatı yapmaktayız.

Paslanmaz Pleksi Korkuluk İmalatı

Birinci sınıf paslanmaz çelik, şeffaf, renkli ve özel tasarım pleksi bileşenlerini üretirken paslanmaz ve gold aksesuarlı dikme merdiven korkuluk imalatını gerçeklerştirmekteyiz

Pirinç ve Bakır Pleksi Korkuluk Üretimi

İmalat sayfamızda pirinç ve bakır pleksi korkuluk üretimi teknik özellikleri ve görselleri mevcuttur.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürünlerimiz hakkında sorularınız varsa veya fiyat teklifi almak istiyorsanız bize ulaşın.

Şahin Pleksi olarak, pleksi korkuluk sektöründe özverili bir şekilde çalışmalarının karşılığını alarak adeta iş alanında öncü bir konumda yer almaktayız. Bu başarıyı sektörün gerekliliklerini yerine getirmek adına teknolojik gelişmeleri takip ederek ve doğru stratejik adımlar atarak sürdürmeyi, gerekli şartlar altında yapılabilecek olan en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışmaktayız. Müşteri istekleri doğrultusunda kişisel yaşam alanlarınızın tasarım ve dekorasyonlarını rahatlıkla bizlere, kalitenin adresi olan Şahin Pleksi ekibine bırakabilirsiniz.

placeholder
Şahin Yıldız
Genel Müdür

Ürünlerimize Göz atmak ister misiniz ?