Yönetimden Mesajlar

Şahin Pleksi olarak, pleksi korkuluk sektöründe özverili bir şekilde çalışmalarının karşılığını alarak adeta iş alanında öncü bir konumda yer almaktayız. Bu başarıyı sektörün gerekliliklerini yerine getirmek adına teknolojik gelişmeleri takip ederek ve doğru stratejik adımlar atarak sürdürmeyi, gerekli şartlar altında yapılabilecek olan en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışmaktayız. Müşteri istekleri doğrultusunda kişisel yaşam alanlarınızın tasarım ve dekorasyonlarını rahatlıkla bizlere, kalitenin adresi olan Şahin Pleksi ekibine bırakabilirsiniz.

placeholder
Şahin Yıldız
Genel Müdür

Şahin Pleksi bünyesinde tam 13 yıldır sektörde bulunan paslanmaz, alüminyum, metal korkuluk ve merdiven uygulamaları için pleksi ürünleri ile hizmette kaliteden ödün vermeden çalışmaya devam etmekteyiz. Üretim müdürü olarak ürünlerimizin satış öncesinde ve sonrasında sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çabalarımızı sürdürmekte ve mamullerimizin üretiminde titizlik ve özveri ile çalışmaktayız. Üretim bandından nihai kullanıcının eline geçen son ürüne kadar uzman kadro, kaliteli hammadde ve günümüz teknolojisini kullanarak müşteri memnuniyetimizi sağlamaktayız.

placeholder
Aşkın Yıldız
Üretim Müdürü

Şahin Pleksi olarak temel hedefimiz geçmişten geleceğe sektörün gerekliliklerini ve müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz ederek bu alanda en iyi olmaktır. Buna dayalı olarak ürünlerimizin ar-ge çalışmalarımızı tamamıyla müşteri ihtiyaç ve taleplerine yönelik olarak yapıp memnuniyet odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Profesyonel ekibimiz ile birlikte teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün geliştirmelerimizi her geçen gün daha da iyiye götürmek amacıyla araştırma ve geliştirme faaliyetlerimize devam ediyoruz. Kendimize olan güvenimiz sayesinde sektörde daima ileri odaklanarak sektörün zirvesini hedeflemekteyiz

placeholder
Bünyamin Kır
Ar-Ge Uzmanı

Ürünlerimiz hakkında sorularınız varsa veya fiyat teklifi almak istiyorsanız bize ulaşın.