Pleksi Merdiven Korkuluğu Alanında Öncü Firmamız

Pleksi merdiven korkuluğu alanında öncü firmamız Şahin Pleksi;
Katıldığı fuarlarla başarıdan başarıya koşmaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alarak çıktığı bu yolda sektörün gerektirdiği gerekli olan tüm yenilikleri göz önünde tutarak firmamızda uygulamaya özen göstermektedir.

Son derece dayanaklı ve kaliteli pleksi merdiven korkuluklarıyla bilinen Şahin Pleksi, müşteri odaklı çalışmaları ile her zaman sizlerin beğenisini toplamayı başaran bir firma oldu. Gelişen teknolojiye uyum sağlamak açısından, yenilikleri yakından takip etmekte olan profesyonel çalışanlarımızla her zaman daha iyi olmayı kendimize hedef edindik. Şahin Pleksi fuarlarda boy göstererek büyük beğeniler toplamıştır.

 • İhracat:
  35 Ülkeye Yaptığı İhracatlarla Adından Söz Ettiren Şahin Pleksi; Fuarlar da her zaman projeleriyle ön plana çıkan Şahin Pleksi 35 ülkeye yaptığı ihracatlar ile adından sıkça söz ettirmektedir.
 • Gelişim:
  2008 senesinden bu yana hizmetini en iyi şekilde devam ettirerek sektörde ilerlemeye günden güne devam etmekte ve 2015 yılından itibaren ticaret ağını geliştirmektedir.
 • Saygınlık:
  Dünyaca tanınan ve saygınlığı olan Şahin Pleksi tüm bunlara ek olarak dayanıklı pleksi merdiven korkuluklarıyla; pleksi fuarlarında adından söz ettirmeyi başarmıştır.
 • Pleksi Kullanım alanları:
  Camiiler, özel dekorasyonlu evler villalar, havuzlar, kültür merkezleri gibi bir çok alanda pleksi merdiven korkuluklarını görebilir siz de rahatlıkla ve güvenle her ortamda ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Tescilli ve tamamıözgün tasarımlarımızla hem şıklık hem de güven yaratmaya devam ediyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ürünlerimiz hakkında sorularınız varsa veya fiyat teklifi almak istiyorsanız bize ulaşın.

Ürünlerimiz hakkında sorularınız varsa veya fiyat teklifi almak istiyorsanız bize ulaşın.